Badania psychotechniczne - Kraków

EwaMed - Katowice - pracownia badań psychotechnicznych Otrzymałeś skierowanie na badanie psychologiczne? Chcesz bez   kolejki, w miłej atmosferze wykonać badania dla kierowców w   Krakowie lub okolicy? Zapraszamy do gabinetu badań   psychotechnicznych Ewamed w Oświęcimiu. Prowadzimy badania   dla kierowców zawodowych i amatorów, kierowców na wniosek   lekarza lub Policji, operatorów maszyn oraz pracowników, od   których wymaga się pełnej sprawności psychoruchowej.

 Zapraszamy do naszej pracowni w Oświęcimiu. Nasze pracownie znajdziesz nie tylko w Małopolsce – na badania psychotechniczne z Krakowa dotrzesz równie szybko do naszych oddziałów w Katowicach i Sosnowcu. Dowiedz się więcej o naszej ofercie:

Co wyróżnia pracownie Ewamed?

Dlaczego warto przyjechać do naszej pracowni z Krakowa? Przede wszystkim, komplet potrzebnych Ci badań wykonamy jednego dnia – ponadto, zaraz po ich przeprowadzeniu, zostaną z Tobą szczegółowo omówione ich wyniki oraz otrzymasz potrzebne orzeczenie. Nasze pracownie dysponują najnowocześniejszą aparaturą oraz testami rekomendowanymi przez PTP, co umożliwia nam precyzyjną, rzetelną ocenę predyspozycji psychologicznych, motorycznych i intelektualnych badanych osób.
W placówkach Ewamed wykonujemy:

  • testy, określające predyspozycje osobowościowe i temperament,
  • testy sprawności intelektualnej,
  • testy sprawności psychomotorycznej.

Badania dla kierowców – Kraków

W naszych pracowniach wykonasz wszelkie badania psychotechniczne, wymagane w przypadku kierowców zawodowych. Oferujemy psychotesty dla:

  • kierowców zawodowych oraz kandydatów na kierowców kategorii A, B, C, D i E,
  • kierowców pojazdów uprzywilejowanych,
  • kierowców prowadzących przewóz wartości pieniężnych,
  • instruktorów i egzaminatorów nauki jazdy oraz kandydatów na te stanowiska,
  • motorniczych oraz osób ubiegających się o uprawnienia do kierowania tramwajem.

Jeśli na badania psychotechniczne zostałeś skierowany na wniosek Prezydenta Miasta Krakowa, Policji bądź lekarza, pełną ocenę psychologiczną możesz uzyskać w naszych pracowniach – przeprowadzamy badania w przypadku wszystkich kierowców, ubiegających się o przywrócenie uprawnień do kierowania pojazdami, niezależnie od przyczyny utraty prawa jazdy.

Badania dla operatorów maszyn

W Ewamed wykonujemy również badania psychotechniczne operatorów wszelkiego rodzaju sprzętu budowlanego, wózków widłowych, żurawi, suwnic i innych maszyn, a także osób, pracujących na wysokościach. Naszą ofertę wyróżniają również przeprowadzane badania dla osób, pracujących na stanowiskach górniczych – jeśli jesteś zatrudniony w jednej z małopolskich kopalń podziemnych bądź odkrywkowych i masz trudności ze znalezieniem poradni, wykonującej odpowiednie badania psychologiczne w Krakowie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i odwiedź pracownię w Oświęcimiu bądź w Katowicach czy Sosnowcu.

Mapa dojazdu