Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Zabrze

post_medical_medycyna_pracy_87 (1).jpg

Szukasz badań psychotechnicznych lub lekarskich kierowców i operatorów w Zabrzu? Dobrze trafiłeś.

Odwiedź POST MEDICAL, gdzie w kameralnej atmosferze i bez kolejek wykonasz niezbędne badania psychotechniczne niedaleko Zabrza. Wykonujemy m.in. badania kierowców zawodowych, kierowców skierowanych do psychologa przez lekarza lub organ administracji państwowej, operatorów maszyn oraz innych osób, od których oczekuje się pełnej sprawności psychoruchowej.

Dlaczego POST MEDICAL?

  • Jesteśmy nowoczesną pracownią badań psychotechnicznych w okolicy Zabrza - w naszej pracy korzystamy z wysokiej jakości aparatury i testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  • Dbamy nie tylko o to, by pracowali u nas doświadczeni psychologowie, ale zależy nam też na tym, by stworzyć przyjemną atmosferę bez kolejek.
  • Znajdziesz nas w Katowicach i Rudzie Śląskiej.

Obowiązkowe badania dla kierowców z Zabrza – ile kosztują?

Psychologiczne badania kierowców są obowiązkowe dla kandydatów na kierowców kat. C,D,E oraz dla kierowców, którzy chcą przedłużyć dokument prawa jazdy kat. C,D,E . Po ich zakończeniu otrzymasz orzeczenie psychologiczne, dzięki któremu możesz przystąpić do kursu bądź ubiegać się o wydanie nowego prawa jazdy. Obecne przepisy w jasny sposób opisują, jak mają przebiegać badania oraz regulują cenę. Koszt badania psychologicznego dla kierowców w Zabrzu, Katowicach czy innych miastach na terenie naszego kraju jest ściśle określony w naszym cenniku badań psychotechnicznych.

Jak wygląda badanie dla kierowców w POST MEDICAL?

Na badanie nie trzeba się wcześniej umawiać. Na całą wizytę musisz zarezerwować około 1 godziny, choć w większości przypadków badanie udaje się wykonać znacznie szybciej.

Nie musisz szczególnie przygotowywać się do badania. Należy być w miarę możliwości wypoczętym i nie wolno być wpływem żadnych środków odurzających.

Badania psychotechniczne Zabrze - co należy ze sobą przynieść?

Aby badanie przebiegło sprawnie i szybko, należy zabrać ze sobą kilka rzeczy, w tym:

  • dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy w przypadku kierowców);
  • odliczoną opłatę w gotówce;
  • okulary lub soczewki- jeśli masz wadę wzroku, to badanie musi odbyć się w szkłach korekcyjnych.

Jeśli szukasz badań psychologicznych w Zabrzu to zapraszamy do naszej pracowni w Rudzie Śląskiej. To około 15 min jazdy od centrum Zabrza.

Ruda Śląska - Wirek
ul. Pocztowa 7 mapa
(CM POST MEDICAL)
tel. 32 600 78 37

tel. 32 707 44 99 badania lekarskie 

Godziny otwarcia: 
pon. 730 - 1700
wt. 730 - 1700
śr. 730 - 1600
czw. 730 - 1600
pią. 730 - 1200


Mapa dojazdu