Badania psychotechniczne kierowców i operatorów - Zabrze

Szukasz badań psychotechnicznych lub lekarskich kierowców i operatorów w Zabrzu? Dobrze trafiłeś.

Odwiedź Ewamed (Poradnia Medycyny Pracy Medpress-Puls Zabrze), gdzie w kameralnej atmosferze i bez kolejek wykonasz niezbędne badania psychotechniczne w Zabrzu. Wykonujemy m.in. badania kierowców zawodowych, kierowców skierowanych do psychologa przez lekarza lub organ administracji państwowej, operatorów maszyn oraz innych osób, od których oczekuje się pełnej sprawności psychoruchowej.

Dlaczego Ewamed?

  • Jesteśmy nowoczesną pracownią badań psychotechnicznych z Zabrza - w naszej pracy korzystamy z wysokiej jakości aparatury i testów rekomendowanych przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.
  • Dbamy nie tylko o to, by pracowali u nas doświadczeni psychologowie, ale zależy nam też na tym, by stworzyć przyjemną atmosferę bez kolejek.
  • Znajdziesz nas na Śląsku i w Małopolsce - mamy gabinety w Zabrzu, Katowicach, Rudzie Śląskiej, Mikołowie, Sosnowcu i Oświęcimiu.

Obowiązkowe badania dla kierowców w Zabrzu – ile kosztują?

Psychologiczne badania kierowców są obowiązkowe dla kandydatów na kierowców kat. C,D,E oraz dla kierowców, którzy chcą przedłużyć dokument prawa jazdy kat. C,D,E . Po ich zakończeniu otrzymasz orzeczenie psychologiczne, dzięki któremu możesz przystąpić do kursu bądź ubiegać się o wydanie nowego prawa jazdy. Obecne przepisy w jasny sposób opisują, jak mają przebiegać badania oraz regulują cenę. Na tę chwilę koszt badania psychologicznego dla kierowców w Zabrzu, Katowicach czy innych miastach na terenie naszego kraju jest ściśle określony w naszym cenniku badań psychotechnicznych.

Jak wygląda badanie dla kierowców w Ewamed?

Na badanie nie trzeba się wcześniej umawiać. Na całą wizytę musisz zarezerwować około 1 godziny, choć w większości przypadków badanie udaje się wykonać znacznie szybciej.

Nie musisz szczególnie przygotowywać się do badania. Należy być w miarę możliwości wypoczętym i nie wolno być wpływem żadnych środków odurzających.

Co należy ze sobą zabrać na badania psychotechniczne w Zabrzu?

Aby badanie przebiegło sprawnie i szybko, należy zabrać ze sobą kilka rzeczy, w tym:

  • dokument tożsamości ze zdjęciem i numerem PESEL (np. dowód osobisty, paszport, prawo jazdy w przypadku kierowców);
  • odliczoną opłatę w gotówce;
  • okulary lub soczewki- jeśli masz wadę wzroku, to badanie musi odbyć się w szkłach korekcyjnych.

Zabrze
ul. Sądowa 13 mapa
(w budynku Medpress-Puls)
tel. 664 498 523

tel. 32 271 83 41
badania lekarskie Medpress Puls

Godziny otwarcia: 
pon.-pt. 1200 - 1600